Fenerbahçe yardım Tır’ı yola çıktı

Depremden etkilenen vatandaşlarımız için stadımızda toplanan yardım malzemelerinin ilk bölümü yola çıkarıldı Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve bölgedeki birçok şehri etkileyerek hepimizi derin bir yasa boğan deprem felaketinden etkilenen vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını..

Fenerbahçe yardım Tır’ı yola çıktı
Son Güncelleme: Whatsapp

Depremden etkilenen vatandaşlarımız için stadımızda toplanan yardım malzemelerinin ilk bölümü yola çıkarıldı

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve bölgedeki birçok şehri etkileyerek hepimizi derin bir yasa boğan deprem felaketinden etkilenen vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Kulübümüz tarafından başlatılan Afet Bölgesi Yardım Kampanyası kapsamında toplanan yardım malzemelerinin ilk bölümü deprem bölgesine doğru yola çıkarıldı.

Aynı zamanda Fenerium’dan battaniye, kazak, atkı, bere gibi kışlık malzemeler de afet bölgesine gönderiliyor. Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Fethi Pekin, Mustafa Kemal Danabaş, Özgür Özaktaç ve Can Gebetaş ile Yönetim Kurulu ve Başkan Başdanışmanı Mümtaz Karakaya da süreci yakından takip etti.

Depremin neden olduğu yaraları sarmak için Kulübümüzün Kadıköy Belediyesi ile koordineli olarak sürdürdüğü Afet Bölgesi Yardım Kampanyası için çok sayıda vatandaşımız dün akşam saatlerinden itibaren AFAD ihtiyaç listesindeki malzemeleri Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Şefikbey Sokak’taki Kuzey Tribünü girişine getirerek yardımda bulundu.

İstiflenerek deprem bölgesine götürülmek üzere hazırlanan 750 kolilik malzemeleri taşıyan Fenerium tırı Kahramanmaraş/Pazarcık’a doğru yola çıktı.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bir kez daha Türkiyemize başsağlığı, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar, deprem bölgelerindeki tüm arama kurtarma ekiplerine güç ve kuvvet diliyoruz.

Dualarımız sizinle…

Not: Yardım kabulü stadımızda devam etmektedir. Deprem bölgesine gönderilecek malzemeleri stadımıza getirmek isteyen taraftarlarımız ve halkımız Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Şefikbey Sokak’taki Kuzey Tribünü girişine gelerek malzemeleri görevlilerimize teslim edebilirler.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.