Didem Arslan Yılmaz kimdir? Türkiye Tek Yürek Ortak yayınına katılıyor! Didem Arslan Yılmaz kaç yaşında?

Ortak yayına katılacak ünlü isimler sorgulanıyordu. Didem Arslan Yılmaz da bu isimler arasında yer alıyor. Peki ama Didem Arslan Yılmaz kimdir? Nihat Hatipoğlu’nun Pelin Çift’le, Çağla Şıkel’in Tümer Doğru’yla, Nazlı..

Didem Arslan Yılmaz kimdir? Türkiye Tek Yürek Ortak yayınına katılıyor! Didem Arslan Yılmaz kaç yaşında?
Son Güncelleme: Whatsapp

Ortak yayına katılacak ünlü isimler sorgulanıyordu. Didem Arslan Yılmaz da bu isimler arasında yer alıyor. Peki ama Didem Arslan Yılmaz kimdir?

Nihat Hatipoğlu’nun Pelin Çift’le, Çağla Şıkel’in Tümer Doğru’yla, Nazlı Çelik’in Acun Ilıcalı’yla, Deniz Bayramoğlu’nun Didem Arslan Yılmaz’la beraber moderatörlük yapacağı yayında, ünlü dizi ve ekran yüzleri siyah ağırlıklı kıyafetlerle call center’ların başında oturup telefonla gelen yardımları toplayacak…

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; 100 bin ve üstü yardım yapanların adı ekrana yazılırken, 500 bin TL ve üstü yardım yapanlar yayına bağlanacak.

Didem Arslan Yılmaz kimdir?

Didem Arslan Yılmaz, 12 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da doğdu. Babası Kasım Arslan, annesi ise Makbule Arslan’dır. Kadıköy Kız Lisesinin ardından 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Radyo Televizyon Bölümünden mezun oldu.Mina isminde bir kızı olup Kürşat Yılmaz ile evlidir.

 Gazeteciliğe 1992’de Flash TV’de haber sunarak başladı. Sonra Kanal D’ye geçerek muhabirlik yaptı. Çalar Saat programını Serdar Cebe’yle Hafta sonu haberlerini sundu. Daha sonra Uğur Dündar ekibinde Star TV’ye geçti. Daha sonra 2004 yılında Habertürk TV’ye geçti ve Haber Sahası programını sundu.Haber yolculuğu CNN TÜRK’te 4 yıl boyunca devam etti. Organ nakli dizi haberleri 6 ay devam eden bir programa dönüştü. Bu sürede Sağlık Bakanlığı ve CNN TÜRK’ün birlikte organize ettiği “Hayata Bağış” kampanyası büyük farkındalık yarattı. Organ bağışlarında artışlar gözlendi.CNN TÜRK’ün ardından 2007-2016 yılları arasında 9 yıl boyunca Habertürk’teydi. Habertürk TV’de 13 Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye’nin Nabzı programlarını sundu.2020 Ağustos ayında ise Habertürk’teki görevini bırakarak Show TV’de Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programını sunmaya başladı.
 

Kaynak : CNNTürkce

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.